Věnuji se ortopedii od roku 2001, ihned po ukončení studia všeobecného lékařství na LF UP Olomouc. Začal jsem pracovat na Ortopedickém oddělení Nemocnice Přerov, které se v té době pod vedením prim. Seluckého začlo výrazně rozvíjet. Po několika letech práce na okresní ortopedii s hodně, ale opravdu hodně vysokým standartem dospělé ortopedie a traumatologie jsem využil možnosti spolupráce s dětským ortopedem prof. Janem Poulem z brněnské Dětské nemocnice. Po pár letech jsem tak začal pronikat do tajů dětské ortopedie - oblasti většinou ortopedů opomíjené. Postupným získáváním dalších znalostí a zkušeností jsem se dostal až do pozice vedoucího lékaře dětské ortopedie na Ortopedické klinice Fakultní nemocnice v Olomouci.

V současné době je již každý obor medicíny, včetně ortopedie, tak rozpracován, že se jeden lékař nemůže do detailů věnovat všemu ve svém oboru. U operačních oborů navíc musí operatér často dělat jeden nebo podobný typ operací, aby nevyšel ze cviku, aby vychytal drobné nuance, výhody, nevýhody a rizika toho nebo onoho operačního postupu nebo implantátu.

Já tedy o sobě nemůžu říct, že dělám v ortopedii všechno na špičkové úrovni. Našel jsem si v ortopedii oblasti, které mě baví, zajímají, a kde dokážu pacientům pomoci nejvíce. Jsou to dětská ortopedie a u dospělých rovnání a prodlužování nebo zkracování končetin.

Pokud za mnou do ambulance přijdete s ortopedickým problémem, kterým se více zabývá někdo z kolegů, tak Vám tohoto odborníka doporučím. Doporučím Vám odborníka, za kterým bych se stejným problémem šel já sám nebo bych za ním poslal člena své rodiny, své blízké.

zdravotní sestřička Lucie Růžičková

Pracovitá a příjemná zdravotní sestřička.  A to je minimálně 50% předpoklad správného chodu každé lékařské ambulance. 

Jsem rád, že mi v péči o pacienty pomáhá právě tato zdravotní sestřička. Krom svého oboru se věnuje i bylinkám a přírodní kosmetice Tiande, která může pomoci při řešení zdravotních potíží bez chemických preparátu ( léků, mastí ).  Takže mám každý čtvrtek ráno uvařenou kávu a celý den se stará o můj pitný režim nějakým dobrým a zdravým čajem. 

Firma TIANDE zabývající se  Tibetsko-čínskou medicínou. Tiande vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky, fytonáplasti a gely obsahující přírodní složky.   Suroviny na výrobu jsou pěstovány v čistých přírodních oblastech Číny a Tibetu.

Společnost vznikla v roce 2007 v Barnaku, v samém srdci Altaje.

Jak vzniklo TianDe?
Opravdu stojí za přečtení
Tiande vznikla jako rodinná firma. Pár lidí se v roce 2009 rozhodlo vyrábět léčivé produkty, které nebyly do té doby na trhu, aby pomohli svým blízkým... Svými účinky a jedinečností v oblasti ženského zdraví expandovali do světa a dnes se nachází ve 32 zemích. Tiande znamená v překladu "nebeská dokonalost" neboli "dar z nebes"
Výrobky spadají do oblasti kosmeceutiky, protože jejich obsah účinných látek je velmi vysoký.
Všechny bylinky pochází z Tibetu - oblast Belukha. Je to místo chráněné od veškeré civilizace. V této části se nachází Šambala, což je sakrální místo na planetě. Má výjimečnou energii a nachází se zde nejlepší léčitelé světa. Přímo do Šambaly je vstup jen na povolení .
Bylinky se sbírají podle astrologického kalendáře, v určitou hodinu, aby měli co nejvyšší účinnost.
Jsou sbírány ručně a zpracovány přímo v Číně, aby nebyly kontaminovány a netrpěly převozem.

Proto jsou účinky našich produktů tak vysoké.
V tiande se nachází jak prastará čínská medicína, tak ajurvédská léčba, která má kořeny staré až 5.000 let. Stěží ji může dohnat chemický farmaceutický průmysl, který má za úkol potlačovat symptomy nemoci a parazitovat na utrpení nemocných lidí.